Scrisoare de multumire din partea Preşedintelui Consiliului Judeţean Arad, Domnul Iustin Cionca adresata Domnului Primar Raut Petru si tuturor cetatenilor

Domnule Primar Petru RÂUȚ Arad, 07 ianuarie 2020   Am deosebita placerea sa va urez sanatate și implinfre, dumneavoastra si celor dragi, in acest An Nou, foarte important pentru comunitatile pe care le reprezentam. Va mulțumesc pentru deschiderea și implicarea de care ati dat dovada si imi exprim certitudinea ca aceasta colaborare intre noi ai institutiile pe care Ie coordonam va fi la fel de benefica si în 2020. Avem in fata noastra un an important, in care avem obligatia sa raspundem increderii acordate de cetateni, un an cu alegeri locale si generale, un an in care ss continuăm si sa finalizam proiectele aflate in curs, sa promovam noi proiecte, astfel incât sa contribuim la dezvoltarea economica a judetului Arad. Urez tuturor locuitorilor comunei dumneavoastra un An Nou Fericit!, succes si  bunastare. Cu prietenie, lustin CIONCA Preşedintele Consiliului Județean Arad  
Locatie: ,